Ochrona danych osobowych - Księgarnia Akademii Sztuki Wojennej

Kategorie


Ochrona danych osobowych

(Wyciąg z Regulaminu Księgarni internetowej ASzWoj)

 

1.  Księgarnia gwarantuje każdemu Klientowi ochronę danych osobowych. Dane Klientów wykorzystywane będą wyłącznie do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży, a także przesyłania na podany przez Klienta adres e-mail materiałów reklamowych oraz informacji dotyczących Oferty Księgarni, przecen i kodów rabatowych (o ile Klient wyraził na to zgodę).

2.  Dane osobowe będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926). Zalogowanie się na stronie Księgarni i złożenie Zamówienia jest możliwe pod warunkiem wyrażenia przez Klienta zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia.

3.  Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 4 Ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Ponadto każdemu Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.


ksiegarnia warszawa akademik warszawa Copyright © 2013 Księgarnia Akademicka  Wszelkie prawa zastrzeżone. informacje warszawa ogłoszenia